Wynajem na ślub

Chcielibyście pojechać do ślubu szykownym i eleganckim pojazdem ? Przy wyborze samochodu do ślubu należy się kierować przede wszystkim własnym gustem oraz tym ile możemy za taką przyjemność zapłacić. Pamiętajcie ze tym autem będziecie wjeżdżać na nową drogę swojego życia i dlatego powinno ono spełniać Wasze wszystkie wymagania. Z myślą o młodych parach takich jak Wy przygotowaliśmy specjalną ofertę na śluby i wesela. Aby nie obciążać kiszeni młodej pary, wszystkie ceny naszych samochodów obniżone są o 25%. Limit kilometrów jest taki sam jak dla innych okresów najmu czyli do 350 km na dobę. Oferta zawiera jednak jeden haczyk. Po oddaniu samochodu należy dodać na naszego fanpage’a jedno zdjęcie ze ślubu wraz z krótką pozytywną opinią.
formularz zgloszenia
EkoMotors - więcej EkoMotors - opinie

Wypożyczalnia samochodów hybrydowych - Poznań
Poruszaj się po mieście szybko, sprawnie i tanio

  • samochody z niskim zużyciem paliwa
  • flota w doskonałym stanie technicznym
  • absolutne minimum formalności
  • atrakcyjne ceny

Wejdź i wyjedź
EkoMotors to przystępna wypożyczalnia samochodów. Ułatwiamy Ci wynajęcie wozu, zapewniając pomoc w wypełnieniu formalności. Wejdź na nasz parking i wyjedź z niego nowoczesnym samochodem hybrydowym już po kilku minutach. Zapewniamy Ci nieograniczone możliwości komunikacyjne w ramach Poznania - za niewielką cenę.

Dlaczego hybryda?
Oferujemy wynajem samochodów hybrydowych - ponieważ są to pojazdy solidne, zwrotne i doskonale przystosowane do jazdy po mieście, a także tanie i przyjemne w eksploatacji. Napęd hybrydowy stanowi połączenie napędu spalinowego i elektrycznego – posiada dwa silniki pracujące na przemian lub jednocześnie. Największą zaletą hybrydy jest zmniejszone zużycie paliwa. Samochody tego typu pozwalają zaoszczędzić pieniądze dzięki rzadszym tankowaniom. Ta cecha przydaje się zwłaszcza osobom poruszającym się po dużych miastach, takich jak Poznań. Samochód hybrydowy jest ponadto ekologiczny. Mniejsze zużycie paliwa oznacza mniejszą emisję spalin. EkoMotors popiera programy ochrony środowiska i aktywnie uczestniczy w promowaniu zdrowej energii.

Naprawimy Twój samochód
Wypożyczalnia aut jest tylko jedną z form naszej działalności. EkoMotors to również profesjonalny serwis samochodowy, oferujący mechanikę, lakiernictwo, blacharstwo i okresowe przeglądy. Pozwól nam pomóc Twojemu pojazdowi.

Zadzwoń:

+48 691312485

© Copyright 2013 UPVENTURES

scroll top