DLACZEGO NAJEM DŁUGOTERMINOWY JEST KORZYSTNY?

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwość wynajmu długoterminowego.

Wynajem długoterminowy jest bardzo korzystną formą finansowania ze względu na   minimalizacje kosztów użytkowania pojazdu. Dzięki naszej ofercie, mogą Państwo korzystać z auta, nie przejmując się kosztami ubezpieczenia lub przeglądów.  Jedynym  Państwa  obowiązkiem jest tankowanie pojazdu oraz dbanie o jego czystość i stawienie się na przegląd.

Przedmiotem wynajmu są hybrydowe Toyoty Auris, które oprócz tego ze wyposażone są w innowacyjne silniki o bardzo niskim spalaniu, posiadają także automatyczną skrzynie biegów oraz bogate wyposażenie.

Poniżej przedstawiamy podsumowani mówiące o tym dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:

 • Minimalizację ilości faktur związanych z obsługą samochodów służbowych (firma otrzymuje jedną fakturę miesięcznie – kwotę za wynajem auta)
 • Sezonową wymianę opon w samochodach na terenie całego kraju, w oparciu o wieloletnie doświadczenia.
 • Pozbycie się problemu z likwidacją szkód komunikacyjnych.
 • Znaczne obniżenie kosztów eksploatacji floty samochodowej.
 • Ograniczenie do minimum procedur administracyjnych.
 • Dużo mniejsze zużycie paliwa
 • Dostosowanie warunków najmu do indywidualnych wymagań klienta
 • Prestiż i wygodę podróżowania hybrydą.

 

Pojawił się błąd                                 Pojawił się błąd

 AURIS HYBRYDA                                                                              AURIS HYBRYDA KOMBI

 

Pojawił się błąd 

 

 

formularz zgloszenia
EkoMotors - więcej EkoMotors - opinie

Wypożyczalnia samochodów hybrydowych - Poznań
Poruszaj się po mieście szybko, sprawnie i tanio

 • samochody z niskim zużyciem paliwa
 • flota w doskonałym stanie technicznym
 • absolutne minimum formalności
 • atrakcyjne ceny

Wejdź i wyjedź
EkoMotors to przystępna wypożyczalnia samochodów. Ułatwiamy Ci wynajęcie wozu, zapewniając pomoc w wypełnieniu formalności. Wejdź na nasz parking i wyjedź z niego nowoczesnym samochodem hybrydowym już po kilku minutach. Zapewniamy Ci nieograniczone możliwości komunikacyjne w ramach Poznania - za niewielką cenę.

Dlaczego hybryda?
Oferujemy wynajem samochodów hybrydowych - ponieważ są to pojazdy solidne, zwrotne i doskonale przystosowane do jazdy po mieście, a także tanie i przyjemne w eksploatacji. Napęd hybrydowy stanowi połączenie napędu spalinowego i elektrycznego – posiada dwa silniki pracujące na przemian lub jednocześnie. Największą zaletą hybrydy jest zmniejszone zużycie paliwa. Samochody tego typu pozwalają zaoszczędzić pieniądze dzięki rzadszym tankowaniom. Ta cecha przydaje się zwłaszcza osobom poruszającym się po dużych miastach, takich jak Poznań. Samochód hybrydowy jest ponadto ekologiczny. Mniejsze zużycie paliwa oznacza mniejszą emisję spalin. EkoMotors popiera programy ochrony środowiska i aktywnie uczestniczy w promowaniu zdrowej energii.

Naprawimy Twój samochód
Wypożyczalnia aut jest tylko jedną z form naszej działalności. EkoMotors to również profesjonalny serwis samochodowy, oferujący mechanikę, lakiernictwo, blacharstwo i okresowe przeglądy. Pozwól nam pomóc Twojemu pojazdowi.

Zadzwoń:

+48 691312485

© Copyright 2013 UPVENTURES

scroll top