JAKIE DOKUMENTY POTRZEBUJĘ?

Każdy kto chciałby skorzystać z naszej wypożyczalni będzie potrzebował dowód tożsamości (może być paszport) oraz prawo jazdy ważne co najmniej rok (może być zagraniczne). Samochód może prowadzić kilku kierowców, w takiej sytuacji wymagane są dokumenty każdego z kierowców. W przypadku firm dodatkowo wymagane jest zaświadczenie z UM lub odpis z KRS, Regon i NIP. Klienci indywidualni muszą także okazać kartę płatniczą lub kredytową w celu potwierdzenia tożsamości

CO OD NAS OTRZYMUJESZ?

Pojazd, którego potrzebujesz dla siebie lub swoich pracowników. Do samochodu dajemy również dokumenty auta, wraz z pełnym ubezpieczeniem (OC, AC w kraju i za granicą, NW dla kierowcy i pasażerów oraz zieloną kartę). W razie jakiejś awarii, gwarantujemy również serwis auta oraz usługę Assistance. Każdej osobie biorącej auto w użyczenie dajemy również szanse przedłużenia umowy, o ile auto nie zostanie wcześniej zarezerwowane przez inną osobę. Dopuszczamy również możliwość wyjazdu autem za granice pod warunkiem wcześniejszego wykupienia specjalnego pakietu.

CO SIE STANIE JAK USZKODZĘ AUTO LUB BĘDĘ MIAŁ / MIAŁA STŁUCZKĘ?

Jak już wcześniej wspominaliśmy każde z naszych samochodów jest w pełni ubezpieczone. Wszystkie samochody posiadają ubezpieczenie OC i AC. W przypadku spowodowania szkody na pojeździe wynajmowanym, którego naprawa będzie likwidowana z polisy AC, biorący w wynajem zobowiązany jest do zapłaty firmie wyjmującej, zryczałtowanej kwoty w wysokości 500 zł brutto

WYNAJEM NA DŁUGI ŚREDNI  I KRÓTKI OKRES

Najem na krótki okres wynosi 4 godziny.

W przypadku krótkiego okresu wynajmu, opłata za kolejną godzina zostaje doliczona po 30 minutach od przekroczenia czasu i wynosi tyle co trzykrotność stawki na krótki  okres. Dla tego okresu nie ma limitu kilometrów

Najem na średni okres wynosi od 1 do 7 dni.

W przypadku średniego okresu wynajmu kolejna doba zostaje naliczona gdy najem zostaje przedłużony o więcej niż godzinę i wynosi tyle co trzykrotność stawki na średni okres. Dla tego okresu dzienny limit kilometrów wynosi 350

Najem na długi okres wynosi powyżej 7 dni.

W przypadku długiego okresu wynajmu kolejna doba zostaje naliczona gdy najem zostaje przedłużony o więcej niż dwie godziny i wynosi tyle co trzykrotność stawki za długi okres. Dla tego okresu dzienny limit kilometrów wynosi 300

Limit kilometrów dla najmu długoterminowego wynosi 2500 km

Dzienne limity kilometrów się sumują - oznacza to, że jeśli wypożyczacie państwo auto na dwa dni ilość kilometrów możliwych do przejechania wynosi 700.

Pakiet Kilometry - Zwiększa limit kilometrów o 25%

Pakiet Wakacje - Zwiększa limit kilometrów o 50% i umożliwia wyjazd za granice. Zawiera kamizelki odblaskowe i nawigacje GPS. Zniesienie opłaty administracyjnej za uszkodzenie pojazdu

Pakiet Bezpieczeństwo - Zniesienie opłaty administracyjnej za uszkodzenie pojazdu. Zawiera kamizelki odblaskowe

Pakiet Zagranica - Zwiększa limit kilometrów o 25%. Zawiera nawiagcje GPS i pozwala na wyjazd za granice

Pakiet Flota* - Zwiększa limit kilometrów do 3000/msc i umożliwia wyjazd za granice

Szczegóły znajdują się w cenniku

Podczas przedłużenia najmu stawka nie zostaje obniżona. Klient ma prawo do skrócenia okresu najmu bez ponoszenia dodatkowych kosztów lecz jest to związane z utratą poniesionych kosztów. 

Pamiętaj, że auto należy oddać z takim samym stanem paliwa jakim się je otrzymało ( pełny bak). W przeciwnym razie obciążymy Cię dotankowaniem (7,65 zł brutto/litr) i wyślemy dodatkową fakturę.

FORMY PŁATNOŚCI  - Czynsz za najem jest płatny z góry

  • Gotówka
  • Karta kredytowa albo karta płatnicza
  • Przelew (należy niezwłocznie wysłać potwierdzenie przelewu) - biuro@ekomotors.poznan.pl

Wszystkie płatności powinny odbyć po otrzymaniu zwrotnego maila z informacją o dostępności auta i ustalenia warunków oraz opcji wynajmu.

Akceptujemy płatność przelewem bankowym wyłącznie w przypadku niezwłocznego wysłania potwierdzenia.  
Firmy przedkładają dokumenty rejestracyjne (wpis do KRS, zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej , REGON i NIP.)

Dane przelewowe: HUBERT FIETZ,
adres: ul. Dąbrowskiego 475 5, 60-451 Poznań
Nr konta: 85 1160 2202 0000 0002 0196 6660

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko (bądź nazwę firmy) osoby wynajmującej oraz okres wynajmu. (data odbioru i zwrotu auta)

Podatek

Usługa wynajmu samochodów w Polsce obciążona jest podatkiem VAT w wysokości 23%.formularz zgloszenia
EkoMotors - więcej EkoMotors - opinie

Wypożyczalnia samochodów hybrydowych - Poznań
Poruszaj się po mieście szybko, sprawnie i tanio

  • samochody z niskim zużyciem paliwa
  • flota w doskonałym stanie technicznym
  • absolutne minimum formalności
  • atrakcyjne ceny

Wejdź i wyjedź
EkoMotors to przystępna wypożyczalnia samochodów. Ułatwiamy Ci wynajęcie wozu, zapewniając pomoc w wypełnieniu formalności. Wejdź na nasz parking i wyjedź z niego nowoczesnym samochodem hybrydowym już po kilku minutach. Zapewniamy Ci nieograniczone możliwości komunikacyjne w ramach Poznania - za niewielką cenę.

Dlaczego hybryda?
Oferujemy wynajem samochodów hybrydowych - ponieważ są to pojazdy solidne, zwrotne i doskonale przystosowane do jazdy po mieście, a także tanie i przyjemne w eksploatacji. Napęd hybrydowy stanowi połączenie napędu spalinowego i elektrycznego – posiada dwa silniki pracujące na przemian lub jednocześnie. Największą zaletą hybrydy jest zmniejszone zużycie paliwa. Samochody tego typu pozwalają zaoszczędzić pieniądze dzięki rzadszym tankowaniom. Ta cecha przydaje się zwłaszcza osobom poruszającym się po dużych miastach, takich jak Poznań. Samochód hybrydowy jest ponadto ekologiczny. Mniejsze zużycie paliwa oznacza mniejszą emisję spalin. EkoMotors popiera programy ochrony środowiska i aktywnie uczestniczy w promowaniu zdrowej energii.

Naprawimy Twój samochód
Wypożyczalnia aut jest tylko jedną z form naszej działalności. EkoMotors to również profesjonalny serwis samochodowy, oferujący mechanikę, lakiernictwo, blacharstwo i okresowe przeglądy. Pozwól nam pomóc Twojemu pojazdowi.

Zadzwoń:

+48 691312485

© Copyright 2013 UPVENTURES

scroll top