PORADNIK WYNAJMUJĄCEGO czyli co mam zrobić aby wynająć samochód?

1. Zarezerwuj samochód
Zadzwoń i wypełnij formularz zgłoszeniowy, wybierz miejsce odbioru oraz zwrotu auta, podaj datę i godzinę, okres najmu oraz wybierz auto. Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych opcji, poinformuj nas a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom. Na końcu zostaw dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z tobą i przedstawimy Ci ofertę.

Pamiętaj że aby wynająć auto musisz spełniać te warunki:

 • mieć ukończone 21 lat
 • posiadać ważne prawo jazdy kat. B od co najmniej roku oraz drugi dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport)
 • przedstawić dodatkowe dokumenty:
  • W przypadku klientów biznesowych: dokumenty rejestracyjne firmy (wraz z upoważnieniem, w przypadku odbioru samochodu przez pracownika firmy)
  • W przypadku klientów indywidualnych kartę kredytową lub płatniczą

2. Odbierz samochód
Po rozmowie z nami i rezerwacji czas odebrać auto. Przyjedź do siedziby firmy i dokonaj wpłaty. Jeśli korzystasz z oferty dowozu w konkretne miejsce weź ze sobą dowód wpłaty. W obu przypadkach należy pamiętać, aby koniecznie zabrać ze sobą ważne prawo jazdy, drugi dokument tożsamości oraz kartę kredytową lub płatniczą. Przy odbiorze auta, pamiętaj, aby najpierw obejrzeć auto, sprawdzić pod względem ewentualnych widocznych uszkodzeń i stanu paliwa. Na końcu podpisz umowę wynajmu i będziesz gotowy do drogi.

3. Zwróć samochód
Okres wynajmu minął. Czas zwrócić samochód. Przyjedź punktualnie w ustalone wcześniej miejsce. Zwróć kluczyki oraz poczekaj, aż nasz pracownik sprawdzi samochód pod kątem ewentualnych uszkodzeń oraz stanu zatankowania paliwa. Jeśli wszystko będzie bez zarzutu będziesz mógł zamknąć umowę.

Pamiętaj, że w przypadku gdy samochód nie zostanie oddany według warunków umowy możesz zostać dodatkowo obciążony!formularz zgloszenia
EkoMotors - więcej EkoMotors - opinie

Wypożyczalnia samochodów hybrydowych - Poznań
Poruszaj się po mieście szybko, sprawnie i tanio

 • samochody z niskim zużyciem paliwa
 • flota w doskonałym stanie technicznym
 • absolutne minimum formalności
 • atrakcyjne ceny

Wejdź i wyjedź
EkoMotors to przystępna wypożyczalnia samochodów. Ułatwiamy Ci wynajęcie wozu, zapewniając pomoc w wypełnieniu formalności. Wejdź na nasz parking i wyjedź z niego nowoczesnym samochodem hybrydowym już po kilku minutach. Zapewniamy Ci nieograniczone możliwości komunikacyjne w ramach Poznania - za niewielką cenę.

Dlaczego hybryda?
Oferujemy wynajem samochodów hybrydowych - ponieważ są to pojazdy solidne, zwrotne i doskonale przystosowane do jazdy po mieście, a także tanie i przyjemne w eksploatacji. Napęd hybrydowy stanowi połączenie napędu spalinowego i elektrycznego – posiada dwa silniki pracujące na przemian lub jednocześnie. Największą zaletą hybrydy jest zmniejszone zużycie paliwa. Samochody tego typu pozwalają zaoszczędzić pieniądze dzięki rzadszym tankowaniom. Ta cecha przydaje się zwłaszcza osobom poruszającym się po dużych miastach, takich jak Poznań. Samochód hybrydowy jest ponadto ekologiczny. Mniejsze zużycie paliwa oznacza mniejszą emisję spalin. EkoMotors popiera programy ochrony środowiska i aktywnie uczestniczy w promowaniu zdrowej energii.

Naprawimy Twój samochód
Wypożyczalnia aut jest tylko jedną z form naszej działalności. EkoMotors to również profesjonalny serwis samochodowy, oferujący mechanikę, lakiernictwo, blacharstwo i okresowe przeglądy. Pozwól nam pomóc Twojemu pojazdowi.

Zadzwoń:

+48 691312485

© Copyright 2013 UPVENTURES

scroll top