Co wyróżnia nas spośród innych wypożyczalni, czyli dlaczego posiadamy najlepszą ofertę?

Z myślą o ekologii stworzyliśmy pierwszą w Poznaniu wypożyczalnię samochodów, która w swojej ofercie posiada samochody hybrydowe. Posiadamy bogatą gamę modeli, które są zarówno komfortowe jak i oszczędne.

Czym wyróżniamy się od innych wypożyczalni?

Brak kaucji przy wynajmie –W większości wypożyczalni, przed wynajmem należy uiści kaucję, która niekiedy jest duża wyższa niż opłata za sam najem. W celu zwiększenia komfortu obsługi klienta zdecydowaliśmy się na zrezygnowanie z tej opcji. Teraz wynajem jest szybszy i wygodniejszy.

Bezpłatna usługa Door to Door – Na terenie poznania, oferujemy bezpłatną usługę door to door, co oznacza ze przywozimy Tobie samochód we wskazane miejsce i odbieramy go tam skąd chcesz. Wszystko dla Twojej wygody!

Specjalne pakiety – Przy wynajmie naszych aut każdy może dokupić specjalny pakiet umożliwiający wyjazd za granicę wraz z dodatkowym zapasem kilometrów. W ten sposób, będziesz mógł się cieszyć wynajętym autem bez stresu ze przekroczysz obowiązujący limit.

Brak limitu kilometrów – Przy najmniejszym okresie najmu limit kilometrów nie obowiązuje. Jeździsz ile chcesz.

Możliwość płatności przelewem – usługa najmu płatna jest z góry, wystarczy potwierdzenie wysłania przelewu lub wydruk, który okażesz przy podpisywaniu umowy. W ten sposób zaoszczędzimy Ci czasu i ułatwimy wynajem auta.

Elastyczne okresy najmu – w naszej ofercie znajdują się 3 okresy najmu. Do 4 godzin, od 1- 7 dni i powyżej 7 dni. Jeżeli nie masz potrzeby najmu na całą dobę, wypożycz auto na 4 godzinny i zapłać mniej!

Najem długoterminowy:Jeżeli szukasz samochodu do firmy, potrzebujesz go tylko na dwa miesiące zadzwoń do nas i wynajmij, samochód na okres jaki potrzebujesz. Nie będziesz musiał się przejmować przeglądami, likwidacją szkód lub zarządzaniem flotą. Wystarczy opłata za jedną fakturę w miesiącu.formularz zgloszenia
EkoMotors - więcej EkoMotors - opinie

Wypożyczalnia samochodów hybrydowych - Poznań
Poruszaj się po mieście szybko, sprawnie i tanio

  • samochody z niskim zużyciem paliwa
  • flota w doskonałym stanie technicznym
  • absolutne minimum formalności
  • atrakcyjne ceny

Wejdź i wyjedź
EkoMotors to przystępna wypożyczalnia samochodów. Ułatwiamy Ci wynajęcie wozu, zapewniając pomoc w wypełnieniu formalności. Wejdź na nasz parking i wyjedź z niego nowoczesnym samochodem hybrydowym już po kilku minutach. Zapewniamy Ci nieograniczone możliwości komunikacyjne w ramach Poznania - za niewielką cenę.

Dlaczego hybryda?
Oferujemy wynajem samochodów hybrydowych - ponieważ są to pojazdy solidne, zwrotne i doskonale przystosowane do jazdy po mieście, a także tanie i przyjemne w eksploatacji. Napęd hybrydowy stanowi połączenie napędu spalinowego i elektrycznego – posiada dwa silniki pracujące na przemian lub jednocześnie. Największą zaletą hybrydy jest zmniejszone zużycie paliwa. Samochody tego typu pozwalają zaoszczędzić pieniądze dzięki rzadszym tankowaniom. Ta cecha przydaje się zwłaszcza osobom poruszającym się po dużych miastach, takich jak Poznań. Samochód hybrydowy jest ponadto ekologiczny. Mniejsze zużycie paliwa oznacza mniejszą emisję spalin. EkoMotors popiera programy ochrony środowiska i aktywnie uczestniczy w promowaniu zdrowej energii.

Naprawimy Twój samochód
Wypożyczalnia aut jest tylko jedną z form naszej działalności. EkoMotors to również profesjonalny serwis samochodowy, oferujący mechanikę, lakiernictwo, blacharstwo i okresowe przeglądy. Pozwól nam pomóc Twojemu pojazdowi.

Zadzwoń:

+48 691312485

© Copyright 2013 UPVENTURES

scroll top